e
sv

OZON Türkiye’de Ofis Açıyor

31 Ağustos 2022 15:41
"Rusya'nın Amazon'u" Ozon, Türkiye'de ofis açacak: Ofisin açılması ile birlikte, Türkiye'den Rusya'ya ürün satışının kolaylaşması bekleniyor.
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

“Rusya’nın Amazon’u” Ozon, Türkiye’de ofis açacak: Ofisin açılması ile birlikte, Türkiye’den Rusya’ya ürün satışının kolaylaşması bekleniyor.

1998 yılında kurulan ve “Rusya’nın Amazon’u” olarak bilinen e-ticaret platformu Ozon, bugün büyük bir haberle gündeme geldi. E-ticaret platformu, Türkiye’de ofis açacağını açıkladı. Şirket, bu kapsamda Türkiye ile Rusya arasındaki ticareti kolaylaştıracağını, böylece Rus tüketicilerin platform üzerinden Türk satıcılardan doğrudan ürün satın almasına olanak sağlayacağını paylaştı.

Advertisements
Ad 1

İŞTE OZON’un Açıklaması:

Ozon, paylaştığı açıklamasında “Ozon Türk satıcıların ürünlerine karşı artan talebi görüyor ve piyasada pozisyonunu güçlendirmeyi hedefliyor. 2022’nin ilk yarısında Türk satıcıların sayısı geçen yılın aynı dönemine kıyasla iki kat yükselirken, Türkiye’den Rusya’ya satışı gerçekleştirilen ürünlerin sayısı da üç katına çıktı.” ifadelerine yer verdi. Bununla birlikte, Türkiye’den Rusya’ya gönderim süresi 6-8 güne düşecek.

etiketlerETİKETLER
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

OZON Türkiye’de Ofis Açıyor