e
sv

Telefonunuz İle Bilgisayarınızı Kontrol Edebileceğinizi Düşünürmüydünüz

08 Ocak 2018 01:15
Aşağıdaki işlemleri hem Android hem de iOS cihazlardan transfer için kullanabilirsini. Örnek olarak Android'den iOS'a transfer açıklanmıştır.
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android ve iOS kullanıcılarının en sevdiği strateji oyunu olan Clash of Clans’ı oynadığınız Android cihazlardan iOS’a ya da iOS cihazlardan Android’e transfer edebileceğinizi bilmiyorsanız ve buna ihtiyacınız varsa hemen yazımızı okuyarak transferi tamamlayabilirsiniz.

Sadece Android ve iOS arası transfer işlemleri dışında farklı iki Android ya da iOS cihaz üzerinde tek bir hesabı kontrol etme imkanı da sunan Clash of Clans, bu işlemler için öncelikle cihazlar arası bağlantı kuruyor. Daha kaba bir tabirle cihazlarınızı bağlayarak eşleşme sağlıyor ve eski cihazınızdan yeni cihazınıza transler ediliyor.

Aşağıda adım adım anlatacağım Clash of Clans hesap transferi için Android’ten iOS’a geçişi temsili olarak göstereceğim. Fakat yapacağınız işlemler iOS’tan Android’e geçişte de tamamen aynı. Yani yazılanların aynısını Android ve iOS cihazlar üzerinde uygulayarak cihazlarınızı bağlayıp transfer işlemini tamamlayabilirsiniz. Lafı daha da uzatmadan adım adım Clash of Clans hesabının Android ve iOS arası transferinin nasıl yapıldığına geçelim.

Advertisements
Ad 1

 

Ipad ve Iphone Üzerindeki Etkisi

Diyelim ki yeni bir iPhone ya da iPad aldınız ve artık Android yerine artık yeni aldığınız iOS cihazınız üzerinde Clash of Clans oynamak istiyorsunuz. Bunun için ilk olarak aldığınız iPhone ya da iPad’a Clash of Clans oyununu indirip kurmanız ve başlangıçta size oyunu öğretmek amacıyla hazırlanan eğitim bölümünü bitirmeniz gerekiyor. Clash of Clans’ın Android ve iOS versiyonlarını indirmek için altta yer alan indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Russia Moscow May 23 2017. Application on the smartphone screen. Payment service Android Pay will work in Russia on May 23

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Telefonunuz İle Bilgisayarınızı Kontrol Edebileceğinizi Düşünürmüydünüz